Oferujemy niezawodne windy elektryczne, hydrauliczne m.in. windy osobowe, windy towarowe, schody i platformy ruchome o wszechstronnym zastosowaniu.

 

Ponad 20 letnie doświadczenie LIFT RZESZÓW czyni z nas niezawodnego partnera przy projektowaniu, montażu i serwisie wysokiej jakości wind sprawdzonych światowych marek. Dostarczane przez nas produkty oparte są na najnowszych rozwiązaniach technologicznych i komponentach nowej generacji, które gwarantują ich bezpieczne, wydajne i wygodne użytkowanie.

Windy Osobowe

Windy Osobowe

Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych i wydajnych dźwigów osobowych spełniających wymagania współczesnego budownictwa. Dostarczamy windy osobowe m.in. na potrzeby mieszkalnictwa wielorodzinnego, budynków komercyjnych, biurowców i administracji publicznej.

Windy Towarowo Osobowe

Windy Osobowo - Towarowe

W naszym portfolio produktowym znajdą Państwo efektywne i niezawodne dźwigi osobowo-towarowe, które gwarantują sprawny przepływ pionowy ludzi i produktów. Oferujemy dźwigi osobowo-towarowe sprawdzonych i uznanych w świecie producentów m.in. Orona, Otis i Schindler.

Dźwigi-Towarowe

Dźwigi Towarowe

Jeśli szukają Państwo solidnych dźwigów towarowych, które podołają najcięższym zadaniom zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą LIFT RZESZÓW. Nasi eksperci pomogą Państwu dobrać odpowiedni dźwig towarowy zgodnie z potrzebami, wymaganiami i przeznaczeniem.

Platformy Pionowe Rzeszów

Platformy Pionowe

Oferujemy wysokiej jakości platformy pionowe dla osób niepełnosprawnych oraz windy domowe. Platformy pionowe gwarantują bezpieczeństwo użytkowania oraz łatwość obsługi co sprawia, że osoby z ograniczoną mobilnością mogą bez problemu poruszać się między piętrami budynku.

Schody i Chodniki Ruchome

Schody i Chodniki Ruchome

Dostarczamy niezawodne, energooszczędne, wydajne i zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami schody i chodniki ruchome do budynków o dużym natężeniu ruchu m.in. galerii handlowych, lotnisk i centrów wystawienniczych.

Platformy Schodowe Rzeszów

Platformy Schodowe

Oferujemy zewnętrzne i wewnętrzne platformy schodowe dla osób niepełnosprawnych poruszające się zarówno po torze prostym i krzywoliniowym. Są to wysokiej klasy urządzenia, które zapewniają bezpieczne i wygodne poruszanie się między piętrami budynku.

podnośniki parkingowe samochodowe

Podnośniki parkingowe

W LIFT RZESZÓW znajdą Państwo szeroką gamę profesjonalnych podnośników parkingowych zarówno do powieszeni komercyjnych (m.in. parkingi przy centrach handlowych, parkingi w budownictwie mieszkaniowym, parkingi przy hotelach i centrach kongresowych) jak i do prywatnych domów.

Dźwigniki i stoły podnośne

Dźwigniki i stoły podnośne

Wysokiej klasy dźwigniki i stoły podnośne do zadań specjalnych, które sprawdzą się w każdych warunkach. W naszej ofercie znajda Państwo m.in. podnośniki nożycowe hydrauliczne, platformy hydrauliczne, nożycowe stoły stacjonarne i jezdne, dźwigniki elektryczne.

dźwigi specjalne

Dźwigi specjalne

Projektujemy i dostarczamy wyjątkowe dźwigi dla wyjątkowych Klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży dźwigowej pozwala nam zaprojektować dźwigi dostosowane do specjalnych wymagań Klientów, architektów oraz do niestandardowych warunków użytkowania.

Lift Rzeszów - windy i schody ruchome - logo małe

Lift Rzeszów

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek 07:00–15:00
  • Wtorek 07:00–15:00
  • Środa 07:00–15:00
  • Czwartek 07:00–15:00
  • Piątek 07:00–15:00
  • Sobota - zamknięte
  • Niedziela - zamknięte
Call Now ButtonPogotowie Dźwigowe 24h