Rozwiązania LIFT RZESZÓW dla architektów i inwestorów – to innowacyjne technologie, światowej klasy windy i projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Oferujemy profesjonalne wsparcie i doradztwo techniczne oraz pełen dostęp do informacji w trakcie opracowywania dla Państwa koncepcji i projektów nowych urządzeń dźwigowych. Rozumiemy, jak ważne jest położenie solidnego fundamentu dla każdego projektu budowlanego. Dlatego już w fazie planowania dogłębnie analizujemy potrzeby i wymagania jakie urządzenie dźwigowe musi spełniać. Każdy klient, każdy budynek, każda instalacja windy jest wyjątkowa, dlatego starannie dostosowujemy specyfikację urządzenia (wymiar szybu, zastosowanie, pojemność, średnią roczną liczba jazd, zużycie energii i wygląd urządzenia) , aby jak najlepiej wypełniało swoją funkcję.

Oferowane przez nas windy, schody ruchome i platformy dla niepełnosprawnych charakteryzują takie cechy jak: trwałość, niezawodność, ergonomiczność, bezpieczeństwo i nowoczesny design. Architekci, inwestorzy i budowlańcy, na każdym etapie projektu, mogą polegać na naszym 20 letnim doświadczeniu w projektowaniu, dobrze i instalacji windy lub schodów ruchomych lub platformy dla niepełnosprawnych.
Zastanawiasz się, jakie urządzenie dźwigowe będzie idealne do Twojego budynku? Nasz zespół ma odpowiedzi, których szukasz.

Modernizacja i wymiana starych urządzeń

W sprawie projektowania i doboru urządzeń dźwigowych

skontaktuj się z nami

 

Numer telefonu: tel.: +48 17 85 24 365

email: biuro@lift-rzeszow.com

Lift Rzeszów - windy i schody ruchome - logo małe

Lift Rzeszów

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek 07:00–15:00
  • Wtorek 07:00–15:00
  • Środa 07:00–15:00
  • Czwartek 07:00–15:00
  • Piątek 07:00–15:00
  • Sobota - zamknięte
  • Niedziela - zamknięte
Call Now ButtonPogotowie Dźwigowe 24h